ADT „kameňáci“ Horažďovice

15.05.2005 | redakce

   V jižních Čechách, kousek od  Prachatic se kamení lokalita zvaná Kobylí Hora. V tomto nepřírodním místě se nachází rozsáhlý kamenolom s betonárkou. Druhou květnovou sobotu byla právě tato terénní lokalita vybrána pro konání pravidelné akce Offroad show 4x4.
   ADT Horažďovice se krok po kroku dostává do podvědomí veřejnosti a využívá příležitost k prezentaci svých produktů.. Zkušební trať utvářely umělé kamenné muldy, které tam nahrnula těžká technika. Scenérii terénního prostředí dotvářela všude přítomná skála, kamení i prach. Show a celý program organizovala pořádající agentura Monika. Když to v krátkosti shrnu, tak šlo o volné jízdy s terénními vozy v podání vystavovatelů i akční jízdy veřejnosti, soutěže o věcné ceny, jízdy zručnosti, smrti, atd.
   Za přispění společností Bruno Inter a AMC Czech si početná veřejnost prohlédla v praxi všechny naše produkty od ATV čtyřkolek JourneyMan, E-ton přes vozy offroad ARO, UAZ, HONKER až po užitkové vozy  GAZelle .
   Pro zajímavost na terénní trať vyjel i náš předváděcí vůz GAZella 4x4 valník, který ihned upoutal pozornost moderátora. Nedůvěřivě ohlašoval, že se na trati otáčí náklaďák. Otázky veřejnosti typu, co dělá náklaďák na offroadové show rychle odezněly. To už se předváděcí ADT GAZ redukovaně přibližuje k vrcholu té nejstrmější muldy. Na vrcholu lavice lehce škrtá o výfuk a bezpečně sjíždí zase dolů. Odnesla to pouze přední podložka RZ.
   Nechyběl ani skalní ARO dobrodruh, který se svým stařičkým vozem ARO 240 s chabým obutím projíždí několikrát celou trať. Vůz prý koupil za 10.000 Kč a nenechá na něj dopustit. Terénní praxi nabral v lese, kde přibližuje dřevo skoro stejně starým Zetorem 7245.
   Děti byly ve svém živlu na dětských čtyřkolkách a odvážnějším dospělákům jsme zase umožnili krátkou jízdu na velké čtyřkolce JourneyMan.
Více na našich nových stránkách www.adt-auto.cz  v sekci aktuality a fotogalerie.
                    
Autor: Libor CHLAN, ADT Horažďovice

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK