ARO show Offroad festival již brzy!

28.08.2014 | Autor: redakce

Třináctý ročník offroadového svátku proběhne od 5. do 7. září 2014 na autokrosové trati v Ředhošti na Litoměřicku. Oblíbený noční orientační závod je již připraven.

Připraven bude 116km dlouhý noční orientační závod s patnácti úkoly. Minimálně třetina vede mimo silnice. Jde o tradiční výzvu, která je první hodnocenou soutěží, jejíž výsledek se započítává i do celkového vyhlášení. "Od pátečního odpoledne vás čeká nějaká ta muzika, promítání tématických motoristických filmů a dobré občerstvení. Samozřejmě bude k dispozici terénní trať pro volné ježdění. Na přivítanou vám upečeme selátko," uvedl pořadatel Honza Šrajer.

V nočních hodinách pak odstartuje ona první velká výzva - noční orienťák, který potřebuje jen pojízdné vozidlo s SPZ a střízlivého řidiče. Během soboty proběhnou od cca 10:00 různé soutěže jako Nucmrdni, Trial, Slepec, Nejrychlejší výjezd nebo Běh blátem. K zakoupení budou i upomínkové předměty a nějaké offroad doplňky. Soutěže jsou koncipovány tak, aby si své našel jak leštěnkář, tak soutěžící se speciálem. Večer se můžete těšit na reprodukovanou hudbu, vyhlášení celkových vítězů a tradiční ohňostroj!

Zdroj: offroadmaraton.cz

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK