Autem roku 2018 v České republice je Škoda Karoq

04.01.2018 | Jan Prošek

Sdružení dovozců automobilů (SDA) odtajnilo výsledky populární ankety Auto roku. Souboj o první místo byl velmi vyrovnaný. Nakonec ale vyhrála Škoda Karoq se ziskem 1 141 bodů. Druhé BMW 5 mělo pouze o osmnáct bodů méně.

Vozy společnosti Škoda patří v posledních letech k tomu nejlepšímu, co lze v České republice koupit.  Vedení automobilky vložilo nemalé finanční prostředky do propagace a marketingu, zaměřuje se na produkci typu vozů, o které je zájem a přináší to výsledky. Poslední čtyři ročníky této ankety vyhrála právě mladoboleslavská automobilka.

V letošním ročníku ohledně hlasování došlo ke změně. Nyní hlasovali převážně novináři. Široká veřejnost bude vybírat své favority v oddělené anketě. Z ankety na poslední chvíli a nečekaně vypadly dva vozy. Zástupci Fordu a Dacie nedodali ve stanoveném termínu vozy pro první kolo novinářských jízd. 

Aktuálně píšeme

Škoda bude v Německu vedle Fabií lakovat také Karoqy | 03.04.2018

Premiéru prožila Toyota RAV4 | 29.03.2018

Nový Volkswagen T-ROC zvládá město i terén | 28.03.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK