Autodoplňky a autokosmetika pro vaše vozidlo

20.03.2015 | Autor: placená inzerce

Automobily vyžadují pravidelnou péči a nemyslíme tím jen údržbu motorového prostoru a příslušenství, ale i vnějšího vzhledu. Není nic odpudivějšího, než když kolem vás projede pořádně zablácený sporťák a z něj vystoupí nažehlený elegán. Vaše auto by vás mělo reprezentovat. V odborných prodejnách i eshopech najdete auto moto výrobky, které vám údržbu automobilu usnadní.

Kvalitní autokosmetika

Pravidelná péče vašemu autu jen prospěje. Na trhu najdeme širokou škálu nejrůznějších výrobků pro péči o auto. Na mytí existují šampony nebo spreje. Po umytí bychom automobil měli navoskovat. Zvýšíme tak jeho odolnost proti špíně a prachu a také před UV zářením. Některé šampony už vosk obsahují, což vám ušetří čas.

Dále nezapomínejte také na přípravky pro čištění motorů, obvykle se jedná o viskozní kapaliny. Vhodné jsou také odmašťovače a impregnace pro motor. Mimo to můžeme zakoupit i tekutiny pro ošetřování pryže, plastů i samotných pneumatik.

Objeví-li se vám na autě oděrky či oprýskaný lak, můžete zakoupit renovační a brusnou pastu, se kterou lak na autě snadno opravíte. Pokud si na toto netroufáte, obraťte se na odborný servis.

Auto moto výrobky

Mimo autokosmetiku je občas potřeba vyměnit součástky automobilu. Tu nás zlobí alternátor, tu je nutné vyměnit žárovky, blinkr nebo stěrače. Samostatnou kapitolou by mohly být startéry. Jde o součást motoru, jejímž úkolem je přes setrvačník roztočit motor a uvést ho do provozu.

Při nastartování auta dojde k zasunutí pastorku, který zapadne svým ozubením do ozubení setrvačníku. Ten se nachází na klikové hřídeli motoru. Dojde k zapnutí elektromotoru startéru a roztočí tak správným směrem spalovací motor. Poté, co uvolníte klíček, se pastorek za pomocí pružiny vrátí zpět, aby nedošlo k roztáčení startéru spalovacím motorem.

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK