Automobilky plánují vyrábět malá SUV

13.10.2016 | Jan Prošek

Automobily SUV jsou v současné době velmi oblíbené, vzrůstá poptávka po nich. A tak reagují také automobilky, které nasazují styl SUV do čím dál menších segmentů. Například B SUV od Kie dokonce nahradí jedno nyní prodávané MPV.. Automobilky potřebují uspokojit potřeby co největšího počtu zákazníků, a tak musí vyrábět modely, o nichž se jim možná dříve ani nesnilo. Hodně populární je nyní SUV, které však nutně nepotřebuje pohon 4x4, protože se zákaznící mimo pevnou vozuvku vydývají jen hodně málo.

Mladoboleslavská Škoda přinese svůj první crossover v roce 2018 - po modernizaci Fabie, načež by se oba vozy neměly příliš lišit. Na vzniklou situaci na trhu reaguje také spolešnost Kia, která nejpozději v roce 2018 představí také nový model SUV.

Automobilly vhodné do terénu jsou čím dál častěji vyhledávanějšími, zájem o ně je velký, což potvrzují také stoupající prodeje u jednotlivých automobilek a dealerů. 

 

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK