Budoucnost Mitsubishi v následujících letech

28.11.2013 | Autor: redakce

Na co se šestá největší japonská automobilka zaměří v následujících letech? Bude se jednat především o crossovery, sportovně-užitkové a velkoprostorové vozy, které budou mít co dočinění s plug-in hybridní technikou. Je známo, že Mitsubishi se v Evropě obecně moc nedaří, ovšem není to ještě na tak nízké úrovni jako v USA. Mitsubishi chce změnu a přichází s plánem, jak se na západě opět dostat mezi špičky.

SUV, MPV a crossovery

Automobilka Mitsubishi se tedy zaměří na výrobu SUV, MPV a crossoverů mezi SUV, běžnými auty a velkoprostorovými vozidly. Těmito vozidly je využívána technika vozů segmentů B, C a D, na příčce jsou ovšem postavena ještě výše, což je pro Mitshubishi velice lákavé. Tento plán začalo Mitshubishi již uskutečňovat, na tokijském autosalonu nám byly představeno MPV Concept AR, dále SUV GC-PHEV a crossovery XR-PHEV, které nastiňují budoucí vizi aut Mitsubishi.

Hybridní vozidla a jiný design

Můžete si povšimnout podobných rysů těchto vozů - automobilka chystá převrat v jejich designu. Bohužel kvůli neblahé finanční situaci nemá dostačné prostředky na vývoj vlastních, a tak se na nějakou dobu spolčila s Nissan-Renault. Auta Mitsubishi budou v každém případě používat současně velmi oblíbenou plug-in hybridní techniku, která by z Mitsubischi mohla udělat ekologického výrobce.

Zdroj foto: foter.com

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK