Cíl závodu Hungarian Baja zhatil zadřený motor

19.08.2014 | Autor: redakce

Závodní premiéra Buggy Optimus s Jakubem Knollem za volantem a Jakubem Firstem v roli navigátora skončila při závodu Hungarian Baja předčasně, když vypověděl službu motor.

Bugina Kuby Knolla startovala v rámci maďarského pohárového klání. Nicméně přívaly deště a bahna, které v pátek večer sužovaly účastníky Hungarian Baja, její možnosti značně limitovaly. Startovalo se již do tmy a po pár kilometrech přišel déšť, s kterým musela posádka bojovat. Přívaly bahna zalepovaly světla i ostřikovače. V sobotu se počasí značně vylepšilo a posádka si až do nešťastného konce při své závodní premiéře zvykala na auto a postupně zrychlovala.

„Mám z toho trochu smíšené pocity, protože se kvůli problémům s motorem nepovedlo splnit cíl, kterým bylo dojet do cíle. Je to škoda, neboť jsme v úvodu překonali těžké podmínky, které na trati panovaly. V pátek jsme startovali za deště a kvůli problémům s ostřikovači jsme skoro nic neviděli. Dokonce jsme lili vodu z flašky na sklo, aby stěrače nečistoty trochu odstranily. Světla byla od bláta skoro neprůhledná a jednou jsme kvůli tomu přejeli odbočku. Kuba pak musel vystrčit hlavu z okna a takhle mě navigoval, byl to spíše boj o dojetí do cíle než rally“ uvedl pro týmový web Jakub Knoll.

Zdroj: kmracing.cz

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK