Citroën představil nové SUV

13.06.2017 | Jan Prošek

Automobilka Citroën představila nový model. Jde o elektronické SUV a nese název C3 Aircross. Zvláštností tohoto SUV je fakt, že nemá pohon všech čtyř kol.

Vozidlo má jen pohon předních kol doplněný o systém Grip Control, který se stará o terénní schopnosti. Ten upravuje Stabilizační a protiskluzové vlastnosti. V dnešní době je také důležitý vzhled vozu. V tomto případě jde o velmi zdařilý kousek. Základní rysy pochází z Citroënu C3.

Auto má rozměry 4,15 m x 1,76 m x 1,64 m a je opatřeno podvozkem s rozvorem 2,6 m. Interiér je velmi prostorný, vejde se do něho naprosto v pohodě pět cestujících. Zavazadlový prostor má objem 410 litrů. V případě, že dojde k posunu zadní sedadel, vznikne prostor ještě výraznější – 520 litrů.

Na výběr bude ze tří motorových provedení pro benzínový pohon a za dvou naftových provedení. Vůz je vybavený velmi moderní elektronikou a nechybí ani bezdrátové nabíjení mobilů. Ceny zatím zveřejněny neměly. Stane se tak až v průběhu prázdnin. 

Aktuálně píšeme

V Nošovicích se začal vyrábět nový Hyundai Tuscon | 07.06.2018

Audi e-tron nebude mít zrcátka | 05.06.2018

Land Rover Discovery bude vyráběn na Slovensku | 31.05.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK