Citroën udělá radost fanouškům Arsenalu

06.04.2014 | Autor: redakce

Citroën připravil speciální edici vozidel C4 Cactus, která bude věnována fanouškům Arsenalu. Vnější design automobilů z této edice bude složen ze tří barev, které vystihují tento londýnský klub. Konkrétně tak půjde o červenou, modrou a zlatou.

Propracované modely C4 uvnitř i zvenčí

Už jednou se fotbalisté Arsenalu spojili s francouzskou značkou Citroën, pro kterou připravili velice zábavný reklamní spot v podobě baletu. Další spolupráce je tu a v hlavní roli je tentokrát Citroën C4 Cactus v barvách připomínající slavný londýnský klub. Vozidlo C4 Cactus bude vybaveno systémem GOALIE, který bude lokalizovat venkovní zápasy, o kterých bude informovat právě fanoušky "Kanonýrů". Arsenalu bude ostatně věnováno i další příslušenství napojené ve vozidle. Navigace bude vyobrazovat trasu na zápas či v rádiu bude nastaven playlist, který bude výhradně složen pouze z fotbalových hymen.

S touto novinkou přišla francouzská automobilka na Apríla. Dále je také známo, že k dispozici bude 11 takto upravených vozů, které půjdou do prodeje ještě tento rok.

Zdroj: Citroën

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

FotoKomentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK