Co mají společného Subaru Forester a zápasníci sumo?

19.02.2013 | Autor: redakce

Když beží v TV nějaký spot na určitou značku vozu, výrobce se snaží, aby vždy diváky co nejvíce zaujal. O tom přeci reklama je, aby se o ní povídalo. Vžijte se do role režiséra a zkuste si tipnout, co nebo koho do reklamy zakomponovat, aby se na ní jen tak nezapomnělo. Kromě známých celebrit, které asi budou stát nemalou korunu, se reklama stává zajímavou v okamžiku, kdy se v záběrech objeví polonahé sexy ženy. Takových reklam jsme už pár viděli, ale trošku jiným směrem se rozhodli jít v Subaru.

V hlavní roli zápasník sumo

Reklama na Subaru Forester se odehrává v těsné blízkosti zápasníků sumo. Dá se říct, že je to až taková těsná blízkost, že se zápasníci válí po kapotě během umývání vozu, pojídání jahod nebo zmrzliny a při polehávání si nedělají těžkou hlavu ani z policisty, který přišel udělit blokovou pokutu. Trošku bláznivá reklama má být parodií na mnohdy zažitou podobu propagace automobilů.

Video

Video Sexy Sumo -- 2011 Subaru Forester

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK