Crossover Mazda Minagi: dočkáme se sériové výroby?

14.11.2013 | Autor: redakce

Už je to nějaký ten rok, kdy automobilka Mazda představila na ženevském autosalonu koncept crossoveru Minagi. Informace o nějaké další sériové výroby zatím nejsou známy, představme si tedy alespoň samotný vůz.

Jaká bude Mazda Minagi?

Koncepční vůz crossover Minagi ohlašuje příchod zcela nové technologie Mazdy SKYACTIV a navíc nový designérský motiv KODO. Se svými dynamickými, ostrými liniemi a odhodlaným postojem shrnuje Minagi evoluci nové éry vozů Mazda. Revoluční technologie SKYACTIV, která formuje DNA modelu Minagi, byla pečlivě vyvinuta, aby vytvořila harmonii mezi potěšením z jízdy a výjimečným ekologickým a bezpečným výkonem.
 

Mazda Minagi - město i terén útokem

Pokud jde o vzhled Minagi, charakteristický design KODO vyvolává silný pocit nahromaděné energie a vitality – vytváří roli jasné jedničky městských ulic. Celkově jde o vzrušující koncepční vůz, který je však zatím pouze na papíře. Nejsou známy ani další technické parametry, tudíž, nezbývá, než čekat na další vývoj. Dá se ale očekávat, že v České republice bude Mazda Minagi konkurovat zejména vozům Nissan Qasqhai či Hyundai IX35.

Zdroj foto: mazda.cz

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Foto
Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK