Do USA míří čínská auta

28.12.2017 | Jan Prošek

Automobilka GAC není příliš známá v Evropě ani v Číně. Právě na čínském trhu prodává pod značkou Trumpchu, pro americký trh se ale z pochopitelných důvodů rozhodla pro jiný odlišný název.

Čínské automobilky jsou připraveny pronikat na severoamerický trh. Zatím se uskutečnil jeden jediný pokus a skončil neslavně. Nyní to vypadá na výrazně vyšší šanci na úspěch. Automobilka GAC prodává v Číně zejména velké SUV GS8, ke kterému před nedávnem přibyl sedan GA8 a minivan GM8.

Projede zatím nejsou v nějak extrémně vysokých číslech, nicméně vznikl kvalitní základ pro pokus o expanzi na trh v USA. Zástupci společnosti se nechali slyšet, že našli cestu, kterou vidí jako úspěšnou a v nastoleném směru budou pokračovat i na území USA.  Již v lednu se značka objeví na autosalonu v Detroitu, kde by měla představit svůj kompletní sortiment. Představí se tam všechny tři vozy. 

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK