Dokonalá Mazda CX-9, nechte se zlákat!

28.07.2013 | Lucie Osmanská

Tento model si s vámi tak trošku hraje. Je tak povedený, že rychle nabudete dojmu, že řídíte mnohem menší vozidlo. To je nová Mazda CX-9. A čím vším nás zaujala?

Nadstandardní prostor

Obrovský prostor nabízí nejen první a druhá řada. Ani pasažéři ve třetí řadě si nemusí stěžovat. Stejně tak zavazadlový prostor je velký a prostorný. Oproti ostatním sportovním užitkovým vozům má řidič lepší přehled o tom, co se děje kolem něj, díky vhodnému umístění sedadla. Jak již je pro Mazdu typické, všechny ovládací prvky včetně blinkrů, jsou v nadstandardní kvalitě. Tento druh harmonie vám jen znásobí požitek se samotné jízdy.

Ne příliš atraktivní design?

Řada lidí však nad tímto modelem jen mávne rukou, aniž by věděli, čeho všeho je schopen. Nejspíš to bude tím, že Mazda nepřichází s efektivním balíčkem plným nejrůznějších vymožeností, které stejně mnohokrát ani nemáte možnost nijak využít.
Pro některé nebude zřejmě dostatečně atraktivní ani celkový design. Aby designéři Mazdy vyzdvihli tento model oproti předešlým ročníkům, rozhodli se vylepšit předek, aby působil atraktivně ze všech úhlů pohledu. Samotná automobilka se ani příliš nesnaží s reklamou tohoto vozu, což bude nejspíš další důvod, proč je neprávem přehlížen.

Mazda CX-9 není možná nejluxusnější, nejrychlejší nebo nejúspornější středně velký crossover. Svým majitelům však může nabídnout něco lepšího – nezapomenutelný zážitek z jízdy, neboť ta se tady stává nejen snadnou ale i zábavnou.

Zdroj foto: www.foter.com

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK