Ferrari chystá novinku, představí svůj první crossover

11.07.2017 | Jan Prošek

Ferrari je jedna z nejznámějších automobilek na světě. Nyní se tato společnost rozhodla pro neočekávaný krok. Připravuje čtyřdveřový crossover. Podle neoficiálních informací by tento vůz měl mít stejnou platformu jako GTC4 Lusso. Informoval o tom časopis Car.

Pokud vezmeme všechny sportovní a luxusní automobilky, tak zjistíme, že právě Ferrari je tou poslední, která nenabízí crossover nebo SUV. Ostatní firmy (Aston Martin, Bentley, Porsche a další) až sportovně užitkový vůz buď mají, nebo jej připravují.

Ferrari a McLeren jsou jedinými automobilkami, které se zaměřují zatím čistě jen na sportovní a luxusní vozy. Tím pádem poněkud ignorují stále se zvyšující poptávku po SUV či sedanech. Mnoho informací o údajně připravovaném SUV není. Jen, že půjde o zvýšený čtyřdveřový model. Samotná automobilka mlčí a nechce sek této záležitosti vyjadřovat. 

Aktuálně píšeme

Nissan Qashqai má nový motor | 18.10.2018

BMW poodhalilo X7 | 16.10.2018

SUV od Porsche bylo představeno | 11.10.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK