Ford představí novou generaci SUV Kuga

31.03.2019 | Jan Prošek

Nejlepší roky už má dávno za sebou. Sportovně užitkový vůz Ford Kuga se těší velkému zájmu. I proto bylo nutné přijít s novou generací, což se právě stalo. Po šesti letech na trhu dostává novou generaci, která bude slavnostně představena druhého dubna.

Automobilka Ford zveřejnila video, na základě kterého není mnoho informací patrných. Na veřejnost se dostaly zprávy o tom, že vůz dostane také hybridní pohon. Ford na něm pracuje již delší dobu a auto se představí poprvé s tímto agregátem a to dokonce hned ve verzi plug-in, tedy s dobíjením ze zásuvky.  Postupně by tento plug-in měly dostat i další modely.

Ale zpět k videu. To odhalilo hranaté světlomety s LED technikou či kruhový volič převodovky, která je v tomto modelu automatická. Otázkou zůstává, na jaké platformě je vůz postavený. Zda byla použitá nová, nebo ta, kterou známe z Fordu Focus.

V Amsterdamu bude vedle nové generace SUV Kuga představen další crossover. Ten bude zapadat velikostně mezi Kugu a EcoSport. Ceny a další informace budou teprve odhaleny. 

Aktuálně píšeme

Automobilka Lynk&Co vstupuje na evropský trh | 06.10.2019

SUV od Astonu Martin dostane motor od Mercedesu | 29.09.2019

Mercedes představil velké SUV | 22.09.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK