Honda představila novou generaci modelu CR-V

11.10.2016 | Jan Prošek

Pokud jste čekali něco zcela nového, došlo na vaše přání. Honda CR-V páté generace je zbrusu nové auto. Nový interiér, exteriér i motor. Dostane nový přeplňovaný benzínový agregát o objemu 1,5 litru. K dispozici jsou první snímky nové generace a změna je veliká. Například na první pohled zaujme nová karoserie, která sice několika prvky připomíná přechozí modely, ale jinak jde svou vlastní nevyšlapanou cestou. 

Konstruktéři společnosti Honda po dlouhé době prodloužili přední kapotu, a tak mohli dorazu posunout kabinu cestujících. Díky tomu se zvýšil optický dojem z dynamiky vozu. Co se týká interiéru, vsadili vývojáři na jednoduchost, v níž je krása. Všemu dominuje velký hladký sedmipalový displej.

Neměly by chybět nové prvky jako dálkové startování motoru či dálkové otevírání kufru, V Severní Americe se tento model, od kterého si automobilka hodně slibuje, začne prodávat na jaře roku 2017. Informace o příchodu páté generace Hondy CR-V na evropský trh zatím k dispozici nejsou.   

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK