Horká aktualita! Trabant je zapsán na startu Rallye Dakar 2015. Navigátorem bude světově známá osoba

31.12.2014 | Autor: redakce

Ve světě sportu je možné všechno. Dokazujeto aktualita, která nám dorazila do redakčního emailu. Jeden německý tým jede bojovat na Rallye Dakar s vozidlem Trabant! A neuhádnete, kdo bude sedět na pozici navigátora.

Nikde se o tom zatím nepíše, jsme rádi, že vám můžeme jako první přinést novinku o startu slavného vozidla Trabant na nejnáročnější maratónské soutěži. Technické parametry nám ale blíže nejsou známé. V příloze tiskové zprávy se objevila pouze fotografie ukázky hnacího motoru a zřejmě půjde o výkonný agregát. Více informací nemáme, tým zřejmě nechce nahrávat konkurenci a vůz představí v plné síle až během soutěže. Překvapením je obsazení navigátora, což už jasně vypovídá o tom, že to Němci s bojem o vavříny zřejmě myslí vážně. Řidiče Jürgena Silvestra bude navigovat německá kancléřka Angela Merkelová. Věřte, že počínání této posádky budeme podrobně sledovat a přineseme vám ty nejaktuálnější informace.

Zdroj: foter.com

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK