Josef Macháček končí na Rallye Dakar 2016

09.01.2016 | Autor: redakce

Rallye Dakar 2016 je v plném proudu a všichni účastníci mají za sebou již šest etap. Právě ta poslední se stala konečnou pro téměř pravidelného účastníka slavného závodu, Pepu Macháčka.

Na Dakar byl natěšený, nechtěl nic uspěchat a jet v klidu. Poprvé za volantem buggy v nejtěžším závodě a s navigátorem Martinem Plechatým. Oba byli spokojeni s dosavadními výsledky, ale stopku jim vystavila 6.etapa z Uyuni do Uyuni. Jižní Amerika nepřeje Josefu Macháčkovi, který ani tentokrát neuvidí cíl Rallye Dakar 2016. Technická závada buggy Optimus nedovolila pětinásobnému vítězi kategorie Quad další účast. Spolu s ním končí i navigátor Martin Plechatý. K oné poslední etapě se Macháček vyjádřil na sociální síti a vypadá to, že vše bere s nadhledem. "Jako se někomu nepodaří vylézt na Mount Everest, tak mně se asi nepodaří dojet Dakar s buginou," uvedl. Do této chvíle byl v průběžném pořadí Macháček s Plechatým hodnocený na 45.místě.

Zdroj: Facebook BARTH Racing

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK