Klondyke 2004 aneb

04.08.2004 | redakce

……...Bude, nebude, bude, nebude……… BUDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. Tak se to provalilo! Dlouho jsme nevěděli, zda loňský KLONDYKE nebude ten poslední, ale po zhlédnutí videa z loňského roku a obzvláště steskem po mnohých z vás, bylo rozhodnuto !! 
Táááákže, jak to bylo letos: 
   Odjezd byl tradičně z parkoviště mezi IKEOU a TESCEM na Zličíně a začal taky tradičně příjezdem 2 terénních automobilů značky ARO. Musím podotknout, že oproti loňskému roku jsme museli posílit řady o jeden vůz. Celý týden, počínaje sobotou 26.7. až do neděle 1.8. jsme se snažili rozluštit, kde vlastně tajemný hrad Silberberg leží, co je jeho tajemstvím a jak můžeme toto tajemství rozluštit. Za pomoci skřítka, který nám po celou dobu tábora poskytoval za splnění různých úkolů informace, jsme přišli na to, že Silberberg znamená Stříbrná Hora a že Stříbrné Hory se dříve nazývala vesnice Nalžovské hory, okr. Klatovy, kde se skutečně nachází zřícenina hradu. Tajemství spočívalo v tom, že na hradě se každý úplněk prochází Bílá paní, která je za svou lakotu potrestána a jediné, co dokáže tuto kletbu zrušit, je objevení pokladu, který hlídá. 
    Byli jsme úspěšní!! Poklad jsme objevili a Bílá paní může jít v klidu spát. To ale není vše. Pokud jsme měli chvilku volnou, trávili jsme ji denními, nočními, vodními, lesními, skoro podvodními vyjížďkami právě na výše zmíněných vozech značky ARO. Tímto bychom chtěli velmi poděkovat společnosti AUTOMAX, zvláště panu Štochlovi, který nám tyto vozy již druhým rokem bezplatně zapůjčil, a tak "obyčejný dětský tábor" přeměnil (aniž o tom ví) na tábor "neobyčejný". Vždyť, který táborník se může pochlubit tím, že strávil skoro 10 dní na korbě, v kufru, střeše… terénního vozu - podotýkám ne ledajakého terenního vozu, ale takového, který zdolá prudké výstupy a sjezdy a odolá vlivu působení 16-ti dětí (v rozmezí od 2 do 12 let) bez jakékoliv újmy. Nevěříte???? Tak se podívejte… Loučí se s Vámi 16 AROníků včetně 4 AROňáků.

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK