Milovická dvanáctihodinovka dala účastníkům zabrat

31.08.2014 | Autor: redakce

Dvanáctihodinový offroad závod hostila trať v Milovicích. I díky dešti byly podmínky pro všechny účastníky hodně náročné. S těmi se nejlépe vypořádal RP Interier Rosti Plného.

Od začátku nebylo nic jistého, jen to, že to bude těžký závod a že závodníci i diváci zmoknou. RP Interier odstartoval nejlépe, ale v půldenním maratonu je dobrý start pouhopouhým začátkem. Během soubojů se pořadí v čele měnilo, chvíli zde setrval i Bóža team ve stejné kategorii. A ani dál ve startovním poli nikdo nic nevzdával. Krásné souboje probíhaly mezi speciály do dvou litrů, stejně jako mezi Valtrem offroad teamem a Wings se speciály nad 2000 ccm.

V absolutním hodnocení zajímavý výsledek: za "nejslabší" RP Interier (70 kol), se umístil z kategorie do dvou litrů se 67 koly Wogo team, s 64 koly DTV Radíkovice, s dalším kolem ztráty Wings team a teprve poté vozy nejsilnější kategorie. V absolutním pořadí seriálu se RP Interier posunul do vedení.

Zdroj: offroadmaraton.cz

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK