Mini SUV Audi Q1 v roce 2016

27.03.2015 | Autor: redakce

Na tiskové konferenci Audi byly oznámeny informace o dříve avizovaném mini SUV Audi Q1. Kdo čekal, že se nad tímto vozem zavře navždy poklop, byl krutě na omylu. Již za rok se totiž začíná s jeho výrobou.

Skicy, náčrty a návrhy Audi Q1 byly již dříve na internetu ke zhlédnutí, takže jsme si mohli udělat sami obrázek o chystaném modelu, který byl poprvé potvrzen v roce 2013. Nyní se k němu vyjádřil i šéf značky Rupert Stadler, který ohlásil vznik vozu, který by se měl objevit v roce 2016. Jeho výroba bude probíhat v nové továrně v Ingolstadtu a má být postavený na platformě MQB. I to dává předzvěst tomu, že půjde o luxusní a ne zrovna levné mini SUV. Velikostí má být podobné jako Audi A3. Ještě, než se objeví sériová verze, bude představený koncept, který více poodhalí vzhled vozu.

Zdroj foto: Audi

 

Sponzor článku:
Netrpěliví zájemci o vozy kategorie SUV se již nyní mohou podívat na aktuální nabídku SUV značky KIA a prohlednout si Sorento nové generace.

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK