Nissan Qashqai dostane limitovanou edici

28.07.2016 | Jan Prošek

SUV od společnosti Nissan s názvem Qashqai se dočkalo velké oblibě mezi zákazníky. O tomto modelu se začalo hodně hovořit obvykle s pozitivním kontextem. I právě proto se automobilka rozhodla pro speciální limitovanou edici. Dostala název Black Edition.

Už jen při přečtení anglického názvu velké většině dojde, o čem že vlastně tento model bude. Dominovat bude pochopitelně černá barva doplněná o vhodně zvolená kola či interiér. Podíváme-li se detailněji na limitovanou edici, zjistíme, že její základ je nejvyšší výbava Tekna. K ní byla přidána 19 palců velká černá hliníková kola, vnitřní prahy dveří „Black Edition“.

V základní výbavě nechybí bi-xenonové světlomety či multimediální systém, který lze snadno a přirozeně ovládat na dotykovém displeji s úhlopříčkou sedm palců. Pokud by vás černá barva neoslnila, je možné zakoupit vůz v bílé barvě, která bude výrazně kontrastovat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici, je častým dotazem vyráběný počet vozidel a jejich cena. Nissan deklaroval, že pro celou Evropu vyrobí 3 360 kusů a ceny začínají na hodnotě 653 150 korun. S nároky jednotlivých zájemců cena může růst.  

Aktuálně píšeme

Pickup GMC Syclone se vrací | 26.04.2019

Nejlepší mezi SUV má být Mercedes GLS | 18.04.2019

Audi Sport přestavuje S6 a S7 | 14.04.2019

Foto
Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK