Nový Lexus na českém trhu

12.09.2014 | Autor: redakce

Lexus vypustil do automobilového světa model NX300h a zákazníci se mají opravdu na co těšit. Zájemci z řad českých motoristů si musí z kapsy připravit minimálně 1 029 000 Kč.

Model bude nabízen ve variantě s pohonem dvou nebo čtyř kol a s možností volby výbavy Executive nebo Comfort. Posledně jmenovaná je v základní nabídce Lexus NX 300h. Pokud si k tomu zákazník zvolí pohon FWD, jsou v něm zahrnuty všechny bezpečnostní a ovládací systémy s brzdovou soustavou. Samozřejmostí toho modelu bude také jízdní stabilita, sedmnáctipalcová litá kola nebo osm airbagů, včetně kolenních pro řidiče a spolujezdce.

Konstruktéři modelu tvrdí, že se tato nová prémiová řada SUV vyznačuje a vybízí nejen vysokým výkonem a zajímavým designem, ale také lákavým vnějším kabátem a interiérem, který každého potencionálního zájemce ohromí. Pocit vaší touhy umocní také praktičnost navržení NX.

Ve výbavě je taktéž audiosystém Pioneer, který se skládá z osmi reproduktorů, barevného multi-informačního a centrálního displeje, dvouzonové klimatizace, systému sledován tlaku v pneumatikách, LED světel pro denní svícení a v neposlední řadě také z ISOFIX úchytů na vnějších sedadlech vzadu pro montáž dětské autosedačky.

Česká cena Lexus NX

Samozřejmě se jedná o vstup nového úseku na světový trh, a i když již víme o modelu NX hodně, stále nás zajímá jeho česká cena. Tento nový typ automobilu Lexus bude nabízen na našem trhu hned v několika nabídkách a variacích. V základní výbavě stojí pouhých 1 029 000 Kč. Avšak v ČR se očekává největší zájem o model NX 300h, který je prodáván ve výbavě Executive s pohonem všech čtyř kol a přijde na 1 249 000 Kč.

Zdroj: Lexus

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Foto
Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK