OFF ROAD TRIAL - Videoreportáž

19.11.2012 | Autor: redakce

Co bychom to byli za web, kdybychom jsme se jednou za čas nezmínili o offroad závodech a všelijakého toho dění kolem rozbahněných tratí. Chce to trošku odlehčit záplavu článků, informující o nových a stále více dokonalejších SUV kárách a zamířit i do toho sportovního dění. Poslední Offroad Maraton se odjel před pár týdny, některým začíná okurková sezona a příprava na další ročník, jiní to však ještě nezabalili a občas proženou plechovou káru po lesích a pastvinách. Ale co si takhle nějaký ten offroadí závod připomenout?

Při brouzdání po internetu a hledaní dalších informací, kterými bych dále naplňoval obsah tohoto webu, jsem narazil na skoro dvaadvacetiminutový sestřih Offroad trialu ze slovenské Čadce. Musím říct, že je to docela pěkná podívaná, a tak, pokud si chcete připomenout čtvrtý závod Mistrovství České republiky v Offroad trialu, dole pod článkem najdete videoreprtáž.

Video

Video 4.OFF ROAD TRIAL 2011 - OPEN CHAMPIONSHIP CZECH REPUBLIC - Čadca(SK)

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK