Oficiální odhalení nového konceptu SUV Toyota C-HR

07.09.2014 | Autor: redakce

Již za pár dní startuje pařížský autosalon, na kterém Toyota představí crossover C-HR. Zatím nejsou známy detaily, ale bude se jednat o koncept městského vozu s pravděpodobným názvem Auris Cross.

Nový konkurenční model, nebo jen další vytahovačnost Toyoty?

Japonští konstruktéři chtějí svým novým crossoverem konkurovat Nissanu Juke. Předzvěstí je koncept Toyoty s názvem C-HR, kterým japonská firma chce dokázat, že s pomocí radikální změny stylu vystoupí z konzervativně a nudně vyjetých kolejí a představí tak nový styl vyzývavosti, dravosti a odvážnosti, což myslí smrtelně vážně.

Důkazem těchto tvrzení je údajně studie C-HR s vizí hybridního crossoveru naznačující nový design a jazyk světové značky. Na základě této zprávy Japonci tvrdí, že se nejedná pouze o tuctové vozidlo, které se ihned po pařížské výstavě ustájí na teplém místečku v nějakém továrním muzeu, ale naopak je tento nový model strojem, který signalizuje příchod inovativního a plně funkčního produkčního modelu CH-R. Toyota jej chce také ihned po předvedení uvést na trh.

Prodej by se podle všeho měl rozjet nejpozději v roce 2017, tedy asi o dva roky později od slavnostního odhalení. Produkční model konceptu C-HR pravděpodobně ponese očekávaný název Auris Cross.

Zdroj foto: Toyota

Aktuálně píšeme

Nissan Qashqai má nový motor | 18.10.2018

BMW poodhalilo X7 | 16.10.2018

SUV od Porsche bylo představeno | 11.10.2018

FotoKomentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK