Pár záběrů z druhé generace Nissan Qashqai

02.11.2013 | Autor: redakce

Již za týden bude představen nový crossover Nissan Qashqai, druhá generace toho původního. Japonci si dělají reklamu špionážními fotkami a videem, které nalákají snad každého. Fotky, které dříve bývaly opravdu jen špionážní, jsou nyní marketingovým tahem.

A takto to nejspíše bude i u nového Quashqai, který se ovšem veřejně neprojel zcela odkrytý. Bohužel k vozu nebyly uvedeny žádné bližší informace, takže můžeme jen spekulovat. Jedinou informací, kterou jsme mohli od Japonců uslyšet, je, že půjde o výrazně jiný vůz než dosavadní model.

Co ovšem můžeme vyčíst ze špionážních fotografií? Vůz je znatelně větší a svým tvarem připomíná nový model X-Trail/Rogue. Vypadá to, že automobil má méně zvýšený hatchback a výraznější masku chladiče.

Technické informace nejsou zatím k dispozici žádné, můžeme hovořit pouze o spekulacích. Prý ale motorem bude tříválec 1,2 DiG-T s 84 kW a v nabídce též budou dva dieslové motory - jeden 1.5 dCi o výkonu 80 kW a druhý 1.6 dCi s výkonem 95 kW.

Zdroj: youtube

Video

Video THE NEW NISSAN QASHQAI PERFECTED

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK