Porsche ukázalo videoupoutávku na SUV Macan

25.10.2013 | Autor: redakce

Počet různých automobilů, které stuttgartská automobilka Porsche v současné době nabízí, by se dal spočítat na prstech jedné ruky. I proto je každý přírůstek do rodiny posvícením a zároveň zárukou prvotřídní kvality. A právě tento přírůstek ohlašuje nová upoutávka na SUV Macan.

 

Menší sourozenec současného Porsche Cayenne

Video ohlašující Macan především oslavuje sportovnost a sportovní úspěchy vozů Porsche a až v druhé polovině asi minutu a půl trvajícího videa se objevuje novinka, jíž se dočkáme letos v prosinci – SUV Macan. Tento automobil zde můžeme vidět kličkovat mezi dopravními kužely a následně podnikat elegantní plavbu po písečných dunách. Ačkoliv může menší sourozenec většího SUV Cayenne působit jakkoliv sportovně, je jasné, že kvůli své vyšší hmotnosti a výše položenému těžišti nedokáže dosáhnout takových sportovních kvalit jako jiné automobily z rodiny Porsche. Stále se však můžeme těšit na to nejlepší mezi sportovně užitkovými vozy, u kterých snad nikdo neočekává takovou sportovnost jako například od Caymana.
 

Motorizace a další podrobnosti

Porsche toho zatím o svém novém automobilu příliš neprozradilo. Jediným potvrzeným jsou zatím dva motory – dvakrát přeplňovaný šestiválec s objemem tři litry a jeho téměř stejný bratříček, který však bude disponovat objemem 3,6 litru. Výkon u silnějšího z motorů bude odpovídat čtyřem stům koní (294 kW) s točivým momentem o 550 Nm a pohonem všech čtyř kol. Bližší informace k novému SUV Macan se dozvíme nejpozději 20. listopadu na autosalonu v Los Angeles, kde se tento automobil dočká své premiéry.

Zdroj: Porsche/youtube

Video

Video The new Porsche Macan - Intelligent Performance

Aktuálně píšeme

Nissan Qashqai má nový motor | 18.10.2018

BMW poodhalilo X7 | 16.10.2018

SUV od Porsche bylo představeno | 11.10.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK