Průvodce nákupem nového SUV

17.05.2013 | Lucie Osmanská

Rostoucí popularitu SUV automobilů nelze v dnešní době přehlédnout. V tomto článku si tyto vozy rozdělíme podle ceny a uvedeme si nejpopulárnější auta v každé kategorii.

Cena do půl miliónu korun

Pokud si pořizujete vůz pro přepravu ne příliš početné rodiny, je stěží může někdo jiný porazit Hondu CR-V. Ta vede nejen svým designem, dostatkem prostoru pro přepravu lidí i nákladu, ale i spotřebou. Dalším modelem řadícím se do této kategorie je Ford Escape. Ten splňuje všechny potřeby menší rodiny. Nabízí výbornou ovladatelnost i dostatek komfortu pro všechny přepravované osoby. Na rozdíl od Hondy nabízí Ford Escape svým zákazníkům výběr ze tří motorů. Jen pozor na to, že s každou přidanou položkou, šplhá nahoru i cena. V této kategorii nesmíme zapomenout na Mazdu CX-5, která získala podobné hodnocení jako právě Honda CR-V a Ford Escape.

SUV vozy do 750 tisíc korun

Do této skupiny můžeme zařadit Ford Flex. Prostorově odpovídá minidodávce, rozpočtově limuzíně. Designově zaujme svým hranatým stylem, Ford Flex je určen pro americký trh. Mazda CX-9 je jedním z nejlepších modelů, který si můžete pořídit v této cenové hladině. Jedná se o sportovně-užitkový vůz, čímž nabývá ještě větší popularity. Vnější design je čistý a střídmý, zatímco interiér nabízí spojení luxusu s pohodlím. Dalším modelem je GMC Acadia. V tomto vozidle může cestovat až osm lidí. Pohon všech čtyř kol je volitelný. Nás si tento vůz získal především svou univerzálností. O víkendu s ním můžete vyrazit na závody motorek, stejně tak jej můžete zaparkovat před luxusní restaurací. GMC Acadia je novou interpretací klasického amerického vozu.

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK