Audi Q7 4.2 TDI - recenze, uživatelský test

11.04.2013 14:04  
celkové hodnocení:

90 %

Audi jsem měl již dříve a tahle automobilka se mi osvědčila, vyrábí spolehlivé vozy a tento jejich potomek tomu je jasným důkazem. Vozidlo jsem si pořídil hlavně pro rodinu, ale jako spolehlivý parťák se mi osvědčil i do horských oblastí. Je přímo k nezastavení. Po dálnicích se prohání jak mladý hřebec, když nepadne, tak ho ani na horách nezastavila velká závěj měkkého sněhu. Vše odzkoušené. Vnitřní interiér z kvalitního materiálu, sedačky látkové(mé vlastní přání), kůži moc nemusím. Když jedu po městě tak si občas myslím při čekání na zelenou, že mi auto chcíplo, při bliknutí zelené se ale přesvědčím o opaku, až si myslím že je to spiše benzíňák. Pohon na všechna čtyři kola je rozdělen asymetricky a dodává Vám kromě jistoty na silnici i lepší zážitek s jízdy samotné. Jako káždé jiné SUVčko, tak Q7 žere víc jak obyčejné automobily, dokáže to vyhnat i na 16l/100km. Mě osobně tohle moc nevadí, vynahrazuje to svojí spolehlivostí(dosud bez jediné závady) a bezpečností pro moji rodinu. A to je pro mě podstatné.


Shrnutí auto recenze Audi Q7 4.2 TDI

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Audi Q7 4.2 TDI

90% ze 100%

Klady

- bezpečnost,
- naprosto dokonalý vzhled,
- prostor,
- komfort,
- výbava

Zápory

- spotřeba,
- servis,
- náhradní díly

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Audi Q7 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK