BMW X3 2.0 - recenze, uživatelský test

14.11.2012 09:27  
celkové hodnocení:

89 %

naprostá spokojenost. užívám si komfort, perfektních jízdních vlastností, prostoru, síly motoru, prostě skvělého cestování. Interiér je dobře řešený, sedačky jsou v kůži. Prostoru má BMW docela dost, nehrozí, že byste si krčili a měli jste nohy omotané kolem hlavy. Zavazadlový prostor pojme i rozměrnější věci, takže strach, že by se vám do kufru nic moc nevešlo není na místě. O tom, že se BMW musí líbit takřka každému není pochyb. Němci umí vyrobit vůz, který má styl a dynamičnost. Takový vůz se ale pohybuje v jiných finančních vodách..bohužel. Přál bych všem zažít tu radostnou jízdu a cestování. Dvoulitrový diesel má sílu a reaguje ihned na sešlápnutí plynu. Není problém ani rychle zaakcelerovat. Spotřeba 9 litrů.


Shrnutí auto recenze BMW X3 2.0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro BMW X3 2.0

89% ze 100%

Klady

- líbí se,
- síla motoru,
- podvozek,
- prostornost,
- komfort

Zápory

- spotřeba,
- drahé náhradní díly,
- dražší servis

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu BMW X3 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK