Chevrolet Captiva 2.0 Td - recenze, uživatelský test

28.04.2013 10:02  
celkové hodnocení:

95 %

Nad koupí tohodle vozu jsem se dlouho rozmýšlel, jelikož už mi není dávno 20let a tak jsem místo sporťáku potřeboval nějaké větší vozidlo. Chtěl jsem navíc hlavně i bezpečné a pohodlné vozidlo pro zbytek rodiny, abych se nemusel bát když se žena vydá někam sama s naší dcerkou. Za ty roky co jsem už najezdil kilometrů a ještě s mojí prací najezdím, jsem už si chtěl také odpočinou od ručního řazení a upřednostňoval jsem atomat.Tam je nutno dodat, že nastavení celkem jde, ale určitě by to šlo vyladit lépe. Auto na silnici sedí jak přibité, motor krásně zní a když šlápnu na plyn, nejsou žádné obavy, že mi to strhá uši. Vnitřní interiér udělaný z kvalitních materiálů, nemám co vytknout, vše drží, nic se netrhá.Sedadlo by mohlo být o něco výše, ale to docela ovliní i ty mé dva metry na výšku. Každopádně auto mé potřeby velmi dobře zvládá, parádní odpočinek při jízdě pro mě a pohodlí a bezpečí pro ženu a dcerku, dokonce i manželka si ho ráda půjčuje a nemá strach si v něm někam vyjet za kamarádkou.


Shrnutí auto recenze Chevrolet Captiva 2.0 Td

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Chevrolet Captiva 2.0 Td

95% ze 100%

Klady

- Bezpečný,
- Velmi pohodlný,
- Dobře nastavený automat,
- Kvalitní interiér,
- Spolehlivý

Zápory

- Pro osoby nad 2m by mohlo být sedadlo o něco níž.Jinak snad nemám co vytknout.

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Chevrolet Captiva ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK