Honda CR-V 2.2 CDTI - recenze, uživatelský test

18.03.2013 13:38  
celkové hodnocení:

92 %

Naše nové ale jeté rodinné auto máme už 2 roky. Honda CR-V vyhrála na plné čáře, protože se nám všem líbila, hlavně je prostorná, bezpečná a zkušební jízda se nám všem tolik zalíbila, že jsme už jiné auto nechtěli. Můj osobní poheld na vůz je ten, že se výrobci hodně povedla karoserie vozu. Mám rád auta s robustním dojmem a elegantními rysy, což Honda splňuje. Interiér je kapitola sama pro sebe. Sedačky pohodlné, přijemné, vyvýšený posez vám usnadní výhled na silnici. Snadné je i vystupování a nastupování. Prostoru je v hondě opravdu dost, což já osobně uvítám. Jinak řízení, a vše kolem toho perfektně padne do ruky, k dispozici je spousta přihrádek, výbava je taktéž kvalitní a dostačující. Zavazadlový prostor pojme docela dost věcí, přepravíte v něm takřka vše, co budete k cestování potřebovat. Vzhledem k hmotnosti vozu a cestování jsme vybrali motor 2.2 CDTI. I dnes mohu napsat, že motor funguje jako by byl naprosto nový. Za dva roky provozu s ním nebyl problém. Spotřeba paliva je trošku horší. Hlavně ve městě si dokáže auto vzít až 9 litrů, mimo město jezdíme za 5-6 litrů.


Shrnutí auto recenze Honda CR-V 2.2 CDTI

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Honda CR-V 2.2 CDTI

92% ze 100%

Klady

- bezpečné auto,
- hodně místa v interiéru,
- motor,
- jízdní dojmy

Zápory

- spotřeba,

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Honda CR-V ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK