Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI - recenze, uživatelský test

03.05.2014 08:42  
celkové hodnocení:

80 %

Auto jsem pořídil od známého, který si kupoval nové vozidlo a toto mi prodal za zvýhodněnou cenu. Hyundai měl v té době najeto zhruba 80 tisíc km. Osobně jsem s ním najezdil dalších třicet tisíc a již během této doby jsem se musel potýkat s nějakými závadami. Nejčastěji se jednalo o Xenony, které několikrát odešly a musela tak být nutná oprava. Nepříliš zdařilou technickou stránku alespoň částečně kompenzuje komfort, který automobil nabízí. Ovšem kdybych se měl někdy v budoucnu rozhodnout, zda koupím opět tento model nebo vyzkouším jiný, určitě bych volil změnu. Interiér působí pěkným dojmem, vyšší posez je určitě ku prospěchu věci, lepší přehlednost není na škodu. Nemohu si stěžovat ani na nedostatek místa. Zde se přemýšlelo a tak si můžu vychutnávat jízdu i v zadních částech vozu bez toho, aniž bych msuel být jakkoliv zvohnutý, apod. Motor má dobrý průběh, spotřeba paliva je takový průměr, neboť zatím je na úrovni 7,9 l na 100 km. Jízdní vlastnosti jsou docela obstojné a auto poměrně dobře drží na vozovce, i když v zatáčkách se občas naklání více, než by mi vyhovovalo.


Shrnutí auto recenze Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

80% ze 100%

Klady

- interiér,
- prostor,
- bezpečnost,
- komfort

Zápory

- časté problémy s předními světly

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Hyundai Santa Fe ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK