Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 4x4 AT - recenze, uživatelský test

28.04.2013 09:33  
celkové hodnocení:

95 %

Potřebovali jsme větší auto, děti už nejsou nejmenší a vozíme toho čím dál tím více.Při našich častých výletech na hory, k moři jsme si pořídili tohle vozidlo a když se podívám zpětně jak poslušně a bez remcání nám slouží, tak musím říct, že jsme si vybrali velice dobře. Auto má dost silní motor, takže mi nedělá problém horší terén nebo v zimě české cesty na horách.Podvozek je trochu tužší, komfort je ale více než přijatelný. Je to vždy odpočinek pro mě se s ním projet, dokonce i pro moji drobnou manželku, jelikož vůz má posílené řízení a je automat, nutno podotknout, že velice dobře nastavený. Když si chci jízdu opravdu vychnutnat, přepnu si na manuální řazení. Už na první pohled auto vypadá velice seriózně, vnitřní interiér v tom jen pokračuje, ve předu i v zadu dost prostoru pro pohodlnout jízdu. Úložný prostor to samé, velký a dobře přístupný, jen moje drobná polovička občas si postěžuje, že by mohla být hrana nakladního prostoru trochu níž, ale to je daň za mohutnost tohoto vozu.Celkově krásné,pohodlné a bezpečné rodinné vozidlo, které nás dopravý kam si budem přát.


Shrnutí auto recenze Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 4x4 AT

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 4x4 AT

95% ze 100%

Klady

- Bezpečný,spolehlivý vůz,
- Dobré jizdní vlastnosti,
- Možnost přehazovat řazení manuál/automat

Zápory

- Trochu tužší podvozek

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Hyundai Santa Fe ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK