Mercedes-Benz ML 3.2 - recenze, uživatelský test

26.08.2013 18:08  
celkové hodnocení:

89 %

Mám slabost pro luxusní SUV, a ačkoliv si nové dovolit nemůžu, spokojil jsem se zatím jen s ojetinou. Už dloho jsem vyhlížel MLko od mercedesu a nakonec se mi podařilo jedno koupit. Celkový pohled na MLko je něčím zajímavý. Doslova mi padlo do oka dílenské zpracování karoserie. A co teprve interiér. To je kapitola sama pro sebe. Všude je vidět, že si v Mercedesu dali záležet. Mám naprostý přehled o dění před sebou, nechybí mi nic po stránce komfortu, sedím si jak pán a užívám si jízdu. Ale abych jen nechválil. Inženýři mohli volit trochu měkčí sedačky a palubní deska by taky mohla být lépe propracovaná. Na co se MLka připravte, je spotřeba a cena náhradních dílů. Ani jedno vás nepotěší a můžete se jen modlit, aby se něco náhodou nepokazilo. Výkon auta je agresivní - okamžitý. Jede jak z praku. zavazadlový prostor je dostatečné prostorný, naložíte takřka vše na co si usmyslíte. V zatáčkách se mercedes nenaklání, drží si svou stopu a reaguje přesně na otáčení volantu. Negativa na autě jsou, ale pokud je to vaše srdcovka, neřešíte to. Auto se dá použít jako rodinné, ale pokud necestujete často delší vzdálenosti, nekupujte, nevyplatí se to.


Shrnutí auto recenze Mercedes-Benz ML 3.2

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

skvělé

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Mercedes-Benz ML 3.2

89% ze 100%

Klady

- komfort,
- značka,
- prostor,
- výbava

Zápory

- spotřeba,
- cena náhradních dílů

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Mercedes-Benz ML ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK