Mitsubishi Pajero 3.2 DID - recenze, uživatelský test

22.03.2013 06:47  
celkové hodnocení:

89 %

Co říct k Pajeru. Můj prvni offroad. Trošku jsem se koupě bál. Sice jsem si o tomto autě zjišťoval nějaké informace, ale člověk nikdy neví. Proč jsem si ho koupil? Cestovat po dálnici s ním rozohdně nehodlám. Pracuju v lesnictví a protože se stále v prostředí lesa pohybuji, potřeboval jsem nějaký zaručený offroad. Pajero se mi vzhledově hodně líbí. Je to hezké velké auto, působí bezpečně. Uvnitř je plno místa, nemám problém se hezky usadit. Naložím do něj takřka vše, co potřebuju nejen ke své práci. Motor má sílu, o tom žádná. Ovšem i spotřeba je v tomhle případě znát, V terénu jezdím kolem 11 litrů, kombinovaná je nějak 8 až 9 litrů. pajero má skvělou průchodnost terénem. Mohu si přepnout na pohon 4x4, potom na 4x4 s mezinápravovou uzávěrou, potom to samé s redukcí a na konec to samé s redukcí a ještě s další uzávěrou zadního diferenciálu. Je to paráda a nikdy jsem neměl problém. Ovladatelnost je jedna báseň. S pajerem se jezdí opravdu dobře. Závady nějaké byly. Musel jsem měnit přední levou nápravu, tam mi praskla. Pak občas vyměním žárovku a došlo i na výměnu ložisek obou předních kol.


Shrnutí auto recenze Mitsubishi Pajero 3.2 DID

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Mitsubishi Pajero 3.2 DID

89% ze 100%

Klady

- dobrá průchodnost terénem,
- jízdní vlastnosti,
- motor,
- spolehlivost,
- prostor

Zápory

- bez záporů (zatím)

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Mitsubishi Pajero ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK