Toyota RAV 4 2.0 - recenze, uživatelský test

18.05.2013 16:10  
celkové hodnocení:

80 %

Dlouho už jsem toužil přesedlat z combi do SUVčka a nakonec jsem si pořídil tenhle vůz. Na první pohled působí velice luxusně. Ono tomu je i tak když si nasednete dovnitř, je to prostě velice pohodlný vůz, jízdu v něm si užívám a dokážu se i při ní pěkně z relaxovat. Ovládání vozidla je velmi dobré, na silnici nelítá, v zatáčkách sedí, ve městě na dlažbe dobře tlumí hluk, ovšem na dálnici při velké rychlosti vytváří vůz pískavý zvuk od zrcátek, když jsem se ptal v Toyotě, tak mi řekli, že s tím bohužel nejde nic udělat. Vůz je velice prostorný, když potřebuji vytvořit obrovský prostor ,využiji systému rychlého zklopení zadních sedaček a hromadu místa. Co mě také potešilo, tak je velmi nízká spotřeba vozu. Zhruba okolo 7l/100km , což je nádhera. Řazení manuální, takže ráda sedne za volant i moje dráha polovička. Tenhle vůz bych určitě vřele doporučil všem co hledají pohodlí, bezpečnost pro rodinu a hodně uložného prostoru. Auto do teď bez jakékoliv poruchy, jen kromě zrcátek při větši rychlosti, vydávájí také ventilové rozvody, při jízdě pod plynem je hlasitě slyšet jak klapou ventily.


Shrnutí auto recenze Toyota RAV 4 2.0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Toyota RAV 4 2.0

80% ze 100%

Klady

- pohodlí, bezpečnost pro rodinu a hodně uložného prostoru

Zápory

- zrcátka při větší rychlosti vydávájí hluk

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Toyota RAV 4 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK