Volkswagen Touareg 4.2 - recenze, uživatelský test

05.03.2015 07:26  
celkové hodnocení:

87 %

Hodně záleží na jaký ojetý vůz narazíte. Chce to pečlivě vybírat, vzít si odborníka. Já mám Touarega se čtyřlitrovým motorem. Svižnější jízda je na spotřebě znát, pokud však jedete lážo plážo, dá se jet na hranici 9 litrů. Interiér nemá chybu. tam si sedíte jak pán a i se tak cítíte. Ten se výrobci fakt povedl a je chloubou vozu. V autě je vcelku i hodně místa, takže pasažéři vzadu nebudou trpět. Prostor pro zavazadla a různé věci je vcelku objemný, ale větší kočárek (pro případ, že by někdo Touarega kupoval jako rodinné auto) nenaložíte. Po stránce jízdy, komfortu, stability a ovladatelnosti je všechno perfektní. Takže za mne Touareg určitě ano, je to reprezantativní a bezpečné auto, ale s výběrem nespěchejte.


Shrnutí auto recenze Volkswagen Touareg 4.2

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Volkswagen Touareg 4.2

87% ze 100%

Klady

- dokonalý vzhled,
- bezpečnost,
- komfort a pohodlí,
- motor

Zápory

- spotřeba,
- servis,
- náhradní díly

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Volkswagen Touareg ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK