Renault představí další SUV, opět s názvem Koleos

30.06.2016 | Jan Prošek

V roce 2016 představila automobilka Renault mnoho novinek. Jednou z nic je velké SUV, které se i nyní bude držet názvu Koleos. Mimochodem, SUV stejného jména, které ovšem vyráběla korejská automobilová společnost Samsung, bylo před několika lety k dispozici pro české zákazníky.

Nový model od společnosti Renault měl světovou premiéry poměrně nedávno. Vůbec poprvé byl představen na autosalonu v Pekingu, který se konal na přelomu května a června. SUV s názvem Koleos se nejprve (ve třetím čtvrtletí 2016) bude prodávat v Austrálii, Turecku, státech Perského zálivu. K dispozici bude i u vybraných prodejců v Africe a Latinské Americe. Zhruba ve stejné době se prodávat začne i v Číně. Evropa a Rusko si budou muset počkat, řada na ně přijde z kraje roku následujícího, tedy první měsíce roku 2017.

Nová generace Koleosu rozšíří řadu SUV jménem Kadjar, který je v nabídce od roku 2015 a získal si početnou základnu příznivců. Bude i Koleos úspěšným modelem? Na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, nicméně podle předpokladů by se rovněž mělo jednat o atraktivní automobil. 

zdroj:  group.renault.com

Aktuálně píšeme

Ford představil Focus ST kombi | 19.05.2019

Škoda představuje upravený Superb | 12.05.2019

Crossover UX nebude nejmenším modelem Lexusu | 05.05.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK