Repasované náhradní díly

29.03.2015 | Autor: placená inzerce

Pořízení některého nového náhradního dílů se šplhá k nehorázným sumám. I prot se nadjou tací, kteří na repas nedají dopustit a velmi si jej pochvalují. Repas se dělá i na starší ojeté vozíky. Je to prostě někdy ten nejlepší způsob z hlediska financí.

Kde všude se repasuje

Nejen ojeté vozíky, ale i nákladní, osobní a terénní vozy mohou mít repasované součásti, kterými se rozumí zdvihací rám nebo repasovaný motor a ačkoliv se používá něco, co není nové, dokáže takový díl fungovat ještě řadu let. Důležitá je správná péče, údržba a samozřejmě pravidelný servis. Nezapomínejte také na mazání olejem, používání vosků a nejrůznějších přípravků pro vaše motorová vozidla. Díky nim ušetříte nemalé částky za nákup nových součástek či rovnou celého vozu, což se určitě vyplatí.

Plánujeme nákup

Jste v situaci, kdy potřebujete do vaší firmy zakoupit auta a stroje a řešíte možný způsob financování? Investujte podle svých představ. Pomohou vám půjčky, ať už podnikatelské, leasing či nebankovní. S konkrétní půjčkou vám poradí finanční poradce, na kterého se obrátíte. Využít můžete nejrůznější formy financování – krátkodobé, dlouhodobé i střednědobé. Pořídit si takto lze nejen starší vozy a stroje, ale jde financovat i zcela nový vozový park, přičemž nemusí jít přitom jen o vozy zakoupené v ČR. Při řešení půjčky na vozy vybírejte od ověřených společností a využijte možného srovnání jednotlivých parametrů. Nemusíte si brát první půjčku, která vám příjde pod ruku. Stejně tak si dejte na čas i s hledáním a výběrem automobilů zejména, pokud si chcete pořídit ojeté. Ideální je nechat si vybrané vozidla prověřit odborníkem, který zjistí, zda nedošlo k přetočení tachometru, které části jsou repasované a jestli všechno běží tak, jak má.

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK