Seznamte se: Mitsubishi GT-PHEV, nové SUV

15.09.2016 | Jan Prošek

Jedná se o hybrid, který by měl mít podle oficiálních infomrací dojezd na jednu nádrž až 1200 kilometrů. Automobil hned na první pohled zaujme. Zešikmená příď i čelní okno či rychle ustupující zadní část vozu. To je jen malý výčet poznávacícch znamení modelu GT-PHEV.

Není to tak dávno, co automobilka Mitsubishi oznámila, že model Lancer EVO X končí. Neprodá se, není proto potřeba jej dál vyrábět. Společnost se místo toho zaměří na výše zmíněné SUV. Přední kola jsou poháněna spalovacím motorem, zadní pak dvěma elektromotory. Tento systém se nazývá Super All Wheel Control (A-AWC). Dojezd číště na elektnickou energie je 120 kilometrů. Ve spojení obou agregátů je vzdálenost prodloužena na 1200 km.

Automobilka prozradila, že auto vyhodnutí dopravní situaci a počací na plánované cestě a podle toho se přizpůsobí. Zní to zajímavě, na další informace si však musíme počkat. 

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Foto
BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK