Škoda má problém. Nestíná vyrábět Kadiaq

21.02.2017 | Jan Prošek

Podobný osud jako zájemce o Superb potkal zákazníky toužící po novém modelu Škoda Kodiaq. Na běžné škodovky se čeká dva až tři měsíce, čekací doba na Kodiaq se nedostane pod pět měsíců. V mnoha případech se čekání prodlouží na půl roku.

Zájem je opravdu velký, což potvrzují také zástupci mladoboleslavské automobilky. „Aktuální dodací lhůty se pohybují v řádu několika měsíců, u některých variant to může být i déle. To je však stále akceptovatelná doba s ohledem na náběhovou křivku vozu a fakt, že více než 90 procent vozů se objednává v individuální konfiguraci, na rozdíl od konkurenčních skladových vozů jiných značek," řekl pro Novinky.cz Zdeněk Štěpánek z oddělení korporátní komunikace Škody a dodal, že se snaží všem zákazníkům vyjít vstříc.

Tři dny před oficiálním zahájením prodeje registruje Škoda 3 000 objednávek na Kodiaq. V letošním roce projede linkou na Rychnovsku 70 000 vozů, v nadcházejících letech by měl být tento počet navýšen o pět tisíc. 

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK