Společnost Jaguar představila nové SUV E-Pace

20.06.2017 | Jan Prošek

 

Obliba SUV stále roste, a tak automobilka Jaguar představila první informace k dalšímu sportovně-užitkovému vozu. Název bude mít E-Pace, a tak doplní SUV F-Pace.

Podle zástupců automobilky pomohl model  F-Pace výrazně zvýšit zisk společnosti. Podle oficiálních informací díky tomuto modelu vzrostl prodej o více než 82 procent. Vzhledem k tomu, že model F-Pace byl poměrně drahý (1,2 miliónu), tak nový E-Pace by měl být o nějakých 350 tisíc levnější. Tím se stane výrazně dostupnějším, a tak by mohl opět pomoci navýšit prodeje i zisk automobilky.

Mnoho informací o vozu, který má světovou premiéru ve čtvrtek 13. července, zatím k dispozici není. Podle dostupných fotografií půjde v podstatě o zmenšený model F-Pace. V zadní části bude vůz dynamičtěji tvarovaný. Poháněna budou všechna kola.

Podle oficiálních informací přijde od této automobilky v roce 2018 další z řady SUV. Elektrický sportovně-užitkový vůz se jménem I-Pace.

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

FotoBAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK