Subaru představí nové velké SUV

21.11.2017 | Jan Prošek

Obrovské SUV Subaru Tribeca bylo poslední velké SUV, které  pojalo až sedm osob. Od konce jeho výroby už neměla tato automobilka podobně velké SUV. Za týden už mít bude, na autosalonu v Los Angeles bude představo nové SUV.
Severoamerický trh je velmi specifický, a tak je zcela logické, že se velké SUV musí představit v USA. Právě pro tento trh je klíčové, aby auto bylo odolné a velké. Subaru Ascentem, které bylo v konceptu představeno v dubnu, bude mít brzy světovou premiéru. 
Podle dostupných fotek se jedná o velmi povedený vůz, který je extrémně odolný, má mohutnou přední masku. Jedná se o vůz, který je prakticky totožný jako jeho koncept. Změn je minimum. Motor bude mít turbodmychadlo a přímé vstřikování. Pohon bude všech čtyř kol. 
Vůz bude vyráběn v Lafayette v Indianě. Otázkou zůstává, zda se dostane do Evropy. Z dlouhodobého pohledu s přihlédnutím ke snaze automobilky o expanzi v Evropě, toto nelze vyloučit.

Aktuálně píšeme

V Nošovicích se začal vyrábět nový Hyundai Tuscon | 07.06.2018

Audi e-tron nebude mít zrcátka | 05.06.2018

Land Rover Discovery bude vyráběn na Slovensku | 31.05.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK