Třetí generace Terrana se ukáže ještě v srpnu

19.08.2013 | Autor: redakce

Pro milovníky automobilů a především Nissanu máme příjemné překvapení - ještě v srpnu se představí třetí generace Nissanu. Co můžeme čekat od nového vozu Terrano, jehož jméno bylo oživeno až po celých šesti letech?


Dočkáme se stejného kýče, jako je Duster?

Konkrétní datum i místo konání již je známo - představení proběhne 20. srpna v Indii. Vozidlo, které skloubí sportovní a praktické využití, bude ve stylu Dacia Duster. Je však očekáván lepší a propracovanější japonský design, který bude působit reprezentativněji, a boužel bude i cenově dražší, což je pro Nissan na trhu značnou nevýhodou.

Nissan Terrano a Dacia Duster se neliší pouze vnějším vzhledem, ale též interiérem - uvidíme zde přístrojovou desku pocházející z Renaultu Duster, který je nabízen automobilkou v Brazílii.

Nový vůz bude vyráběn indickou továrnou, která se nachází v průmyslové zóně Oragadam. Zklamáním pro fanoušky a natěšence bohužel bude to, že vůz v Indii též zůstane, dovoz do Evropy se totiž neplánuje.

Zdroj foto: indianaautosblog.com

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK