V Česku se chystá výroba jedinečného SUV

31.12.2015 | Autor: redakce

Maličká česká firma se na přelomu roku chystá uvést koncept SUV, které má z trhu úplně smést dosud prestižní automobilové značky a jejich modely. Pracovní název vozu je TELE TELE.

Automobil má být hranatý, přední a zadní světla budou použitá z vozu Škoda 120 L. Svítivost nebude nejlepší, ale pár metrů před sebe byste dle konstruktérů vidět měli. Na nějaký prostor uvnitř vozu zapomeňte, ideální je, když v něm bude jezdit jen řidič. Ten si užije maximální komfortní prvky, kde nebude chybět kazetový přehrávač nebo vyhřívaná sedadla, pod kterými bude nutné zapálit svíčku, aby se ohřála. Pohon vozidla si bude každý zajišťovat sám. Buď může využít díru v podlaze a dopravit se na místo s pomocí vlastních nohou nebo může zavolat přítele na telefonu a nechat se odtáhnout. Zde ale pozor, tažné oko v přední části vozu nebude součástí výbavy, bude nutné si jej připlatit. Jízdní vlastnosti mají majitele příjemně překvapit. Kvůli snížení nákladů výrobce nepočítá s tlumiči ani pérováním, výrazně tak klesne cena vozu, která se má pohybovat kolem dvou miliónů korun. Jakmile se k nám dostanou první skicy, ihned se o ně s vámi podělíme.

Zdroj foto: pixabay.com
 

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK