Valentino Rossi se věnuje tuningu

31.01.2017 | Jan Prošek

Valentino Rossi si díky svému talenu a píli vybudoval slavné jméno, které zná snad každý, kdo alespoň trochu sleduje automobilový průmysl. Ke svým všem činnostem (závodění, prodávání vlastního merchandisingu, …) přidal nyní další. Začal tunit auta.

Momentálně se začal věnovat vozům Ford Ranger a Ford Transit či Tourneem Custom. Ranger vychází z obvyklejší verze Double Cab 3.2 TDCi s výkonem 147 kW. Motor změněný nebyl. Úpravy se týkaly ale výfuku. Ten je nyní nerezový. Pochopitelně byl změněn také exteriér. Nárazníky, blatníky i prahy, přídavná světla. Nechybí ani upravená sedadla.

Změny se týkají také transitu. Díky použití pružin Eibach byla světlá výška snížena o tři centimetry. Kožené čalounění sedadel, změny designu a další věci. Prostě tuning tak, jak se sluší a patří.   Pokud vás tyto modely zaujaly a máte o ně zájem, tak dle slov výrobce máte použít kontakty na webových stránkách společnosti a cena vám bude sdělena.

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK