Zarooq Motors Sand Racer

09.12.2015 | Autor: redakce

Kombinace sportovního kupé a terénní buggy? Zajímavá představa, která se však stala skutečností. Mohli na ní vydělat známé automobilky, ale tak dlouho otáleli, až se nápadu zhostila firma Zarooq Motors ze Spojených arabských emirátů.

Emiráty je oblast, kde jsou místa s nepříliš zpevněným povrchem. Schopná silniční síť není všude, proto se již dříve objevila myšlenka na vývoj vozu, který bude zahrnovat prvky supersportu a zároveň si poradí i s nějakým tím terénem. Jenže nápad se potopil hluboko do zapomnění a až nyní se firma Zarooq Motors rozhodla jej vylovit z hlubin a na stejném principu oficiálně představila vůz Sand Racer. Jde o supersport v kombinaci s buggy, který má zvýšenou světlost, je dvoumístný a na délku má 4 200 mm. Motor má zdvihový objem 3,5 litru s výkonem přes 500 koní, která se přenesou na pohon pouze zadních kol. Výroba Zarooq Motors Sand Racer má začit v roce 2016 a z pásu sjede pouze 20 vozů. Tak si pospěšte :)

Zdroj foto: zarooqmotors.com

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK