Bentley plní přání zákazníkům

18.05.2017 | Jan Prošek

Mulliner, to je speciální divize automobilky Bentley, která plní zákazníkům jakákoli přání. Tato značka získává stále lepší postavení na arabském trhu. Specifikum arabských zemí je mimo jiné také sokolnictví. Právě chování sokolů není úplně snadné, a tak se chovateli rozhodla automobilka vyjít vstříc. Vytvořila speciální SUV Bentayga, které je určené přesně pro chovatele dravého ptactva.

V zavazadlovém prostoru vozu je velký bok s přihrádkami, do kterých se hravě vejde vše, co chovatel potřebuje. Kožené rukavice, čepice pro sokoly, bidlo a další. Nechybí také prostor pro občerstvení pro majitele – termosky na čaj nebo kávu či hrníčky.

Interiér vozu je také v motivu sokolnictví. Zcela jistě zajímavostí je to, že přes rozmach sokolnictví v arabských zemích byl vyroben jen jeden jediný model Bentley Bentayga Faconry.  Zástupci Mullineru se nechali slyšet, že v případě zájmu není problém další model vyrobit. Cena pochopitelně známá není, ale očekává se poměrně vysoká. 

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

FotoKomentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK