Citroën postavil vůz ve spolupráci s módním domem

31.08.2017 | Jan Prošek

Společnosti Courreges a Citroën se domluvily na spolupráci. Prvním společným výsledkem práce byl bílý koncept E-Mehari. Nyní přichází černý vůz.

Jméno nového vozu je Citroën E-Mehari by Courreges vychází z předchozí verze. Model je poháněn elektromotorem o výkonu 50 kW a točivý moment je 166 Nm. Zrychlení z nuly na sto je za 7,3 sekundy. Maximální rychlost je 110 kilometrů za hodinu, maximální dojezd na jedno dobití je 195 km.

Vzhledem k tomu, že vůz byl vytvořen ve spolupráci s módním domem, musí prostě vypadat módně. Na karoserii je speciální lak Vinyl Black. Byla použita patnáctipalcová kola, a tak je vůz o dva centimetry vyšší. 

Interiér vozu je světlý, dochází tak k zajímavé barevné kombinaci odkazující k dobám minulým. Použita je také jemná kůže. Zájemci si mohou přiobjednat padnoucí skupinu tašek a kafrů do zavazadlového prostoru. Oficiálně bude vůz představen osmého září. Cena zveřejněna nebyla.

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

FotoKomentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK